w służbie kobietom

Ginekologia i położnictwo

Nowoczesna ginekologia i położnictwo to coś znacznie więcej niż prowadzenie ciąży. To dbałość o dobrostan kobiet w każdym wieku, począwszy od okresu dojrzewania, po czas po menopauzie. Dzięki osiągnięciom współczesnej medycyny, nasi lekarze mają możliwość poprawienia komfortu życia kobiet z różnymi dolegliwościami. Skutecznie leczymy schorzenia układu rozrodczego i rozwiązujemy problemy ginekologiczne.

Centrum ginekologiczno-położnicze Femidea to nowoczesna prywatna klinika ginekologiczna we Wrocławiu, oferująca pacjentkom kompleksową opiekę. Udzielamy porad w zakresie profilaktyki zdrowia intymnego, skutecznej antykoncepcji, prowadzimy ciąże. Nasz zespół tworzą świetnie wykształceni i doświadczeni ginekolodzy oraz ginekolożki, którzy są skupieni na holistycznej opiece dla kobiet na każdym etapie ich życia oraz potrzeb. Postępujemy zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną, która opiera się o polskie i światowe rekomendacje towarzystw naukowych.

Zdrowie jest najważniejsze - zadbaj o nie i ciesz się dobrym samopoczuciem niezależnie od wieku. Zarejestruj się na wizytę!

Femidea - poznaj najlepsze centrum ginekologiczno położnicze
zakres usług

Klinika ginekologii i położnictwa Wrocław

Klinika ginekologii i położnictwa Femidea oferuje kompleksowe usługi medyczne, wśród których znajdują się:

 

nasze atuty

Prywatna klinika ginekologiczna Wrocław

Prywatne kliniki ginekologiczne to wybór coraz większej liczby Polek, które chcą mieć dostęp do nowoczesnej, jak najmniej inwazyjnej medycyny, a jednocześnie zależy im na szybkim dostępie do lekarzy i opiece w komfortowych warunkach. Nasze centrum ginekologiczne wyróżnia się:

  • Wykwalifikowanym i doświadczonym personelem - liczne staże i szkolenia, krajowe i międzynarodowe konferencje, w których uczestniczymy, pozwalają nam stale podnosić kwalifikacje i umiejętności. Jesteśmy także zaangażowani w projekty naukowe usprawniające diagnostykę i leczenie.
  • Wyposażeniem w najlepszy dostępny na rynku sprzęt diagnostyczny
  • Nastawieniem na potrzeby kobiet.

Znajdujemy się w centrum Wrocławia (Wrocław Śródmieście) i mamy transparentny, atrakcyjny cennik usług. Położnictwo i ginekologia to nasza pasja. Nie mamy wątpliwości, że korzystanie z naszych usług spełni Państwa oczekiwania!